Tábor

29. července 2013 v 11:53 | Ijus |  Akce
Vážení, je to smutné, ale je to tak - tábor už je za námi. Trochu si jej připomeňme...
Tábor se konal v krásné krajině na tábořišti "U Čerta" poblíž Hoštejna. Byl to luxus - do kostela kousek, stany už postavené, dokonce tu a tam i matrace ve stanu, luxusní latríny překřtěné na zpovědnice, chatka.

Etapovka měla filmovou tématiku, a sice Hollywood. Mezi nejúspěšnější etapy patřil slepý výsadek ve stylu Lost/Miliónový závod (vyberte si :), stavba perníkové chaloupky poslepu s navigací jednoho člena po vzoru filmu Ratatuille, mokrá etapa plná různých úkolů na hodinách kouzel v Bradavicích zakončená "kouzlem" zvaným faraonovi hadi, kdy jsme stvořili Naginyho - Harry Potter a závěrečné natáčení filmů formou scének.


Letos odslibovaly dvě světluchy a jeden skaut - Pája, Anežka a Mira. Děcka tři čtyři... UMÍ!!! Dále se pěti lidem - mně, Pídi, Šmudlince, Sojce a Doldovi podařilo získat Tři orlí pera. Hosťa získal druhý stupeň březového lístku. Všem moc gratuluju!

Další, co stojí za připomenutí, jsou okénka. Plnili jsme stezky, tvořili jsme pohledy (ač pár se stalo nezvěstnými :D), hráli si s bublinami - jak kreativně, tak jen tak, chladili se vodními balónky, hráli ringo, tvořili jsme módní skvosty z novin, vyráběli jsme z Fima, pekli perníčky ve vlastní kamenné peci, stříleli jak z luku, tak z lehce vražednějších zbraní, malovali si na obličeje, ale taky si povídali o slibu, stravování, zdravotních postiženích a podobně a mnoho se dozvěděli.


Hity letošního tábora byly Signální, Everybody dance now a Jogobela + takřka chorální zpěvy čehokoliv pod Trpajzlíkovým vedením.

Letos byly dva jednodenní výlety, a sice k přehradě a do Zábřehu.


Nemůžeme opomenout Míšu a jeho skvělé vaření :) A říkejte si, co chcete, mě na táboře chutnalo VŠECHNO, včetně námi vařeného lehce ostřejšího guláše :D

Tím už mi pomalu dochází témata, ale to, co je na táboře hlavní, to žádným popisem programu nevysvětlím. Je to ten skvělý kolektiv a prostě fakt, že jsme si to UŽILI!!! Mnoho dalšího se dozvíte taky z fotek - pár jich je v galerii, ale doporučuju prohlédnout i Polárku - odkaz najdete vlevo v nabídce. A těším se na vás opět za rok :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama