Víkendovka

12. prosince 2012 v 18:49 | Šmudlinka |  Akce
Víkendovka se konala 12. - 14. října 2012. Bydleli jsme v překrásném srubu Líheň v Dolanech poblíž Olomouce. Vyjeli jsme v pátek odpoledne a po hodinovém hledání jsme srub našli. Potěšilo nás příjemné teplo, které se rozhléhalo po celém srubu. Romantickou atmosféru navodily svíčky, protože ve srubu nebylo světlo. Na večeři jsme měli výbornou česnekovou pomazánku, kterou jsem vyráběla já s Píďou. Prostě mňamka. Po večeři nás čekala noční hra.
Ráno nás probudil "kytarový budíček"a dobrá snídaně. Dopoledne jsme hrály různé hry např. Latrínu, jejímž výhercem byl Trpajzlik, který obdržel roli toaletního papíru. Hrály jsme také hru svaž si svého vedoucího nebo srandovní vytahování z kruhu.
Na oběd jsme měli špagety a těsně po poledni přijela Evča-Vlček. Odpoledne jsme vyrazili na výlet. Původně jsme měli namířeno až na Svatý Kopeček, ale to už jsme nějak nestihli Smějící se. Navštivili jsme tedy zříceninu kláštera, kde jsme si zahráli schovku, která byla opravdu parádní.
Když jsme došli zpět do srubu byli jsme hrozně unavení. Navečeřeli jsme se a potom jsme hrály nějaké hry. Akorát chudina Gabra už měla od rána ústřel, ale snad si víkendovku užila.
V něděli jsme měli suber bomba snídani- vánočku s kakaem. Potom jsme uklidili ve srubu a odjeli zpět domů.
Myslím, že víkendovka byla dobrá a taky jsme měli pěkné počásí.
PS: Kadibouda je nejlepší! Smějící se
Fotky z víkendovky si můžete prohlédnout na rajčeti. Na e-mail vám kdyžtak pošlu heslo.
 


Komentáře

1 Trpajzlik Trpajzlik | E-mail | 12. prosince 2012 v 19:01 | Reagovat

HMMMMMM,NENÍ KADIBOUDA,NÝBRŽ LATRÝNA

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama